KUCHYNĚ DIZ - KUCHYNĚ NA MÍRU

Styl & Fashion

ČESKÝ VÝROBCE KUCHYNÍ.

Na výrobu kuchyní se naše společnost specializuje již od roku 1994. Kuchyně na míru vnímá naše kuchyňské studio jako centrum života a komunikace v rodině. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy , které ovlivňují vývoj v našem oboru. Tím, že disponujeme vlastní projekcí, kuchyně na míru výrábíme, prodáváme je, provádíme poprodejní servis kuchyní a kuchyňských linek, mohou být služby našeho kuchyňského studia komplexní.

FILOSOFIE FIRMY

Kuchyně dnes zaujímá na žebříčku spotřebitelů významné místo. Je to oblíbené místo doma – místo setkávání rodiny a přátel, kde se nejen vaří, ale i stoluje, komunikuje, relaxuje … I přes stále dokonalejší techniku usnadňující dříve neoblíbené a namáhavé práce v kuchyni trávíme stále nezanedbatelné množství času. Možná i proto roste počet těch, kteří si představují kuchyni jako místo odpočinku a pohody.

Zákazník v dnešní době srovnává nabídky a sbírá informace z mnoha zdrojů, přesto pro něj nemusí být vždy snadné správně se zorientovat v široké nabídce nových materiálů, elektrospotřebičů a vnitřního vybavení, kterou dnes trh nabízí. Stejně tak se mnohdy potřebuje ujistit o správnosti zvolené koncepce řešení prostoru. Proto již řadu let poskytujeme kvalifikované poradenské a projekční služby.

www.kuchyne-kuchynske-diz.cz